O lekarzu

lek. spec. Jerzy Drapała

Specjalizacja: Ginekolog.

Miejscowość: Działdowo

Gdzie przyjmuje: Codziennie Oddział Położniczo-ginekologiczny

SPZOZ Mława ul. Anny Dobrskiej 1;

Oddział Położniczo-Ginekologiczny w Żurominie(dyżury);

Prywatny Gabinet Ginekologiczny Działdowo, ul. Lniana 4 (wtorki, środy)

Wykonuje: Konsultacje ginekologiczne, prowadzenie ciąży, badania cytologiczne, badania bakteriologiczne, USG wykonywane sondą przezbprzyszną i dopochwową. USG 3D/4D, diagnostyka zmian szyjki macicy oraz leczenie.

Szczególne zainteresowania: USG ciąży, diagnostyka ginekologiczna, ginekologia operacyjna

Opis:

Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Białymstoku w 1984 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala w Działdowie, gdzie uzyskałem tytuł Specjalisty z zakresu Położnictwa i Ginekologii. Przez kilka lat poza pracą w oddziale prowadziłem poradnie cytologiczną.

W latach 2004 – 2011 prowadziłem kontraktową Poradnię Ginekologiczno-Położniczą w Działdowie NZOZ “DRAJMED”. W ostatnich latach skupiłem się na pracy kontraktowej w oddziałach szpitalnych i poradniach prywatnych. Od 02.01.2017 roku wykonuję umowę kotraktową w zakresie zaświadczeń z połoznictwa i ginekologii w Oddziale Położniczo – Ginekologicznym SPZOZ Mława, ul. Anny Dobrskiej 1.

Zajmuje się ochroną zdrowia kobiet w każdym okresie ich życia. Staram się podnosić swoje umiejętności przez aktywny udział w sympozjach, kongresach oraz konferencjach z zakresu chorób kobiecych.