AlfaMED
<<
AlfaMED
UDOSTĘPNIJ:  
fb icon tweeter icon

Sposoby na długie i gęste rzęsy

Autor: Alfa

Wszystkie kobiety marzą o długich i gęstych rzęsach, a my ujawniamy najlepsze sposoby na pobudzenie ich wzrostu - bez konieczności stosowania drogich zabiegów.

Olej na rzęsy

Domowa olejowa odżywka to coś, co ucieszy nie jedną z gospodyń domowych, które szukają naturalnych i niedrogich metod na zwiększenie objętości swoich rzęs. Do ich pielęgnacji zalecany jest przede wszystkim olej rycynowy, lecz można nakładać również olej arganowy i migdałowy.

Dokładne zmywanie makijażu

Każde z nas zdarzyło się zasnąć w pełnym lub niedomytym makijażu po ciężkim dniu. Jednak to może być przyczyną utraty i osłabienia rzęs. Poświecenie kilku dodatkowych minut każdego wieczora na delikatne usunięcie makijażu z oczu i całej twarzy sprawi, że nic nie będzie przeszkadzać rzęsom w regeneracji i wzroście.

Zdrowa dieta

Pokarmy bogate w białko, takie jak ryby, jaja i fasola, są niezbędne w procesie wzrostu włosów, więc włączaj je do posiłków tak często, jak to możliwe. Na przykład łosoś jest pełen kwasów tłuszczowych omega 3, które są niezbędne, aby mieć silne i lśniące włosy oraz długie rzęsy. Warto dostarczać sobie także biotynę, występująca w orzechach włoskich, kalafiorze, czy drożdżach piwnych. Wszystkie z tych produktów nie tylko dobrze wpłyną na kondycję naszych rzęs, czy włosów, ale również polepszą stan naszej skóry i paznokci.

Zakaz pocierania oczu

Nawet jeśli jesteś bardzo senny, unikaj pocierania oczu, jeśli chcesz mieć zdrowe rzęsy. Jest to nawyk wielu osób, jednak osłabia to rzęsy, przez co wypadają. Ponadto w ten sposób rozprzestrzeniamy na nich kurz i brud, zatykając mieszki włosowe i hamując wzrost.

Wszystkie z tych sposobów można niemal od razu wdrożyć w życie, lecz jeśli one nie pomogą Ci doprowadzić Twoich rzęs do porządku, spróbuj zastosować radykalne kroki, jakie?

Odżywka Realash to produkt stworzony z myślą o kobietach, które pragną cieszyć się pięknym i zalotnym spojrzeniem, a to wszystko bez konieczności przedłużania rzęs lub codziennego zakładania sztucznych zamienników. Dzięki wysokiej jakości, naturalnym składnikom, odżywka Realash pobudza rzęsy do wzrostu, a także wzmacnia cebulki. Wystarczy stosować ją przez kilka tygodni, aby zobaczyć pierwsze, powalające efekty. Produkt ten starcza na bardzo długo, przez co będziesz mogła cieszyć się gęstymi rzęsami przez cały rok. Ponadto odżywka Realash pozwala osiągnąć takie rezultaty, że nie będziesz musiała dodatkowo używać tuszu do rzęs. Zastanawiasz się, czy jest ona bezpieczna? Otóż produkt ten został szczegółowo przebadany i nie powoduje alergii, a jego skuteczność szacuje się niemal 90%. To wystarczające powody, dla których odżywka Realash powinna znaleźć się w Twoich rękach.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:  
fb icon tweeter icon