AlfaMED
<<
AlfaMED
UDOSTĘPNIJ:  
fb icon tweeter icon

Jaki stół do masażu wybrać?

Autor: Alfa

Na rynku dostępnych jest tak wiele różnych typów stołów do masażu, aż trudno jest wybrać ten odpowiedni. Jeśli możesz pochwalić się wieloletnią praktyką w zawodzie, zastanów się nad zainwestowaniem w krzesła do masażu i inne narzędzia, które mogą zwiększyć Twoje dotychczasowe dochody za masaże, ale jeśli dopiero zaczynasz, to najpierw znajdź dobry stół do masażu, który będzie Ci najbardziej potrzebny. Oto krótki przewodnik po najczęściej używanych stołach do masażu.

.

Przenośne stoły do masażu

Przenośne stoły do masażu są często używane przez początkujących, którzy muszą podróżować, aby poznawać nowe techniki i zdobywać pierwszych klientów. Przenośny stół do masażu to także świetna opcja dla masażystów pracujących w niepełnym wymiarze godzin.

Przenośne stoły do masażu są dobre, ponieważ są łatwe w montażu i demontażu oraz stosunkowo łatwe w transporcie. Jednak często nie są tak wytrzymałe, jak inne rodzaje stołów i nie są wyposażone w atrakcyjne dodatki. Stół do masażu Habys jest dobrym wyborem zarówno dla rozpoczynających pracę masażysty, jak i osób z doświadczeniem. Jego aluminiowa konstrukcja pozwala na jego przewożenie.

Jeśli koszt jest problemem, zawsze można zakupić używany przenośny stół do masażu. Zanim to zrobisz, upewnij się, czy nie jest on uszkodzony i jak bardzo jest wytrzymały.

Stacjonarne stoły do masażu

Stacjonarne stoły do masażu, jak sama nazwa wskazuje, nie są przeznaczone do przenoszenia. Zazwyczaj są cięższe i wykonane z wysokiej jakości drewna. Doskonałym przykładem jest m.in. stół do masażu Habys. Przy jego produkcji wykorzystywane jest najwyższej jakości drzewo. Dzięki temu masażyści przez długie lata mogą cieszyć się profesjonalnym wyposażeniem swojego gabinetu. Tego typu stoły do masażu terapeutycznego mogą utrzymać większą wagę niż stoły przenośne. Ponadto są one zwykle nieco droższe, ale można je użytkować przez dłuższy czas. Stół do masażu stacjonarny jest idealny dla osób, które przyjmują klientów w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu.

Ogrzewane stoły do masażu

Niektóre typy stołów posiadają wbudowany system grzewczy, dzięki czemu można podgrzać je do określonej temperatury. Masaż ogrzewany jest bardzo skuteczny w przypadku kontuzji sportowych i problemów zdrowotnych, jak również w przypadku relaksu. Podgrzewane stoły są droższe, ale klienci naprawdę uwielbiają tę funkcję. Jeśli stać Cię na podgrzewany stół, to jest to trafna inwestycja, która zwróci się w dłuższej perspektywie.

Odpowiednie stoły są bardzo ważną, jak nie najważniejszą cechą każdego gabinetu masażu, więc jest to naprawdę istotne, abyś poświęcił czas na poszukiwania. Istnieje wiele różnych modeli takich jak np. stół do masażu Habys, który jest bardzo stabilny i funkcjonalny. Marka Habys jest jedną z najpopularniejszych marek stołów do masażu w Polsce. Połączenie praktycznych rozwiązań wraz z profesjonalnie prezentującą się konstrukcja sprawia, że stół do masażu Habys jest idealną opcją dla wszystkich masażystów.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:  
fb icon tweeter icon


Komentarze:

• Ola
Przy zakupie stołu do masażu trzeba zwracać uwagę przede wszystkim na stabilność konstrukcji, wytrzymałość i łatwość utrzymania higieny.