AlfaMED
<<
AlfaMED
UDOSTĘPNIJ:  
fb icon tweeter icon

Zalety lamp LED do pazokci

Autor: Alfa

Naturalne suszenie świeżo pomalowanych paznokci zajmuje sporo czasu. Dodatkowo należy doliczyć czas, jaki poświęca się na ich dekorowanie. To może być bardzo stresujący proces, którego zakończenie nie musi być szczęśliwe. Pewnie niejednokrotnie zdarzyło Ci się dotknąć dopiero co pomalowanym paznokciem jakiejś rzeczy i zniszczyć piękny efekt, nad którym trzeba było siedzieć godzinę lub dwie. Oznacza to, że cała ciężka praca, którą włożyłeś, zostaje zmarnowana. Jesteśmy pewni, że chcesz tego uniknąć i dlatego pomyśleliśmy, że przyjrzymy się korzyściom płynącym z zakupu lampy LED do paznokci.

Dobrej jakości lampa do paznokci jest najlepszym i najbardziej efektywnym sposobem suszenia paznokci. Dzięki niej zapobiegniesz wszystkim wypadkom, które mogą się zdarzyć podczas oczekiwania na naturalne wyschnięcie paznokci. Poza tym za pomocą lampy do paznokci można zaoszczędzić czas, paznokcie bowiem wysychają w ciągu kilku minut. Jest to szczególnie przydatne, jeśli Twój lakier wymaga nałożenia kilku warstw.

Oto korzyści płynące z używania lampy LED do paznokci.

Szybkie schnięcie - Lampa LED do paznokci może wysuszyć wszystkie paznokcie w mniej niż 5 minut. Czekanie na ich naturalne wyschnięcie może zająć nawet 30 minut. W tym czasie możesz zrobić wiele innych rzeczy.

Efektywna praca - Jeśli jesteś profesjonalistą pracującym w salonie kosmetycznym, lampa LED do paznokci pozwoli Ci na obsługę większej ilości klientów w ciągu dnia. Twoi klienci będą również zadowoleni, ponieważ oszczędzasz im dużo czasu, jednocześnie zapewniająca szybką i dobrą obsługę. Najważniejszą zaletą tego jest to, że im więcej klientów przyjmiesz, tym więcej zarobisz.

Paznokcie, jak z salonu - dla pań, które nakładają wiele warstw lakieru do paznokci, jedną z zalet lampy LED do paznokci będzie to, że każda warstwa nie tylko wyschnie szybciej, ale da czyste, schludne i profesjonalne wykończenie.

Żadnych wpadek - Kiedy używasz lampy LED do suszenia paznokci, nie ma obaw o rozmazywanie się lakieru do paznokci, ponieważ Twoje dłonie nie mają w tym czasie kontaktu z niczym wokół Ciebie.

LED, czy UV

Lepiej zdecydować się na zakup lampy LED do paznokci niż lampy UV z wielu powodów. Po pierwsze lampy LED suszą paznokcie znacznie szybciej i są one bezpieczniejsze w użyciu.

Całkowity koszt użytkowania żarówek LED trwa około 50.000 godzin, przy czym pobierają one dużo mniej energii niż tradycyjne oświetlenie. Początkowy nakład może być droższy (w zależności od modelu) w porównaniu z lampami UV, jednak jest to inwestycja zwrotna.

Czas utwardzania przy użyciu lampy LED do paznokci jest zazwyczaj krótszy. 30 sekund na utwardzanie jednej warstwy lakieru w przeciwieństwie do 90 sekund przy użyciu lampy UV na warstwę, naprawdę robi różnicę.

Ostatnią zaletą omawianych wyżej produktów jest to, że lampy LED do paznokci są obecnie łatwo dostępne i często można znaleźć na nie atrakcyjne promocje.


Źródła:
 http://sklep.coriocs.pl/lampy-uv-led-c-378_384.html - Sklep internetowy z lampami LED
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:  
fb icon tweeter icon