AlfaMED
<<
AlfaMED
UDOSTĘPNIJ:  
fb icon tweeter icon

Manicure hybrydowy

Autor: Alfa

Manicure hybrydowy staje się coraz bardziej popularny w dzisiejszych czasach ze względu na fakt, że jest to jedno z najtrwalszych rozwiązań, jeśli chodzi o malowanie i pielęgnację paznokci. Efekty tego zabiegu utrzymują się nawet przez miesiąc, bez konieczności nakładania dodatkowych warstw. Manicure hybrydowy sprawi, że wszystkie Twoje marzenia o pięknych i zdrowych paznokciach się spełnią. Jednak ważne, abyś wybrała w tym celu profesjonalny salon kosmetyczny, który świadczy usługi o wysokich standardach. Niedoświadczona kosmetyczka może nieprawidłowo nałożyć hybrydę, przez co nie będzie się ona trzymać, a także niekorzystnie wpłynie na stan Twoich paznokci.paznokcie hybryda

Bez wątpienia manicure hybrydowy jest najlepszym wyborem, aby móc cieszyć się trwałym kolorem paznokci, ale nie jest odpowiedni dla wszystkich. Paznokcie przed nałożeniem lakieru hybrydowego i poddaniem ich na światło lampy UV powinny być w dobrej kondycji, abyś mógł w pełni skorzystać z zalet tego zabiegu.

Główną zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Efekt, tak, jak wcześniej wspomnieliśmy, utrzymuje się przez miesiąc. Jednak warto powtarzać go przynajmniej, co trzy tygodnie, aby uniknąć powstawania nieestetycznych odrostów. Zależne jest to od tempa wzrostu paznokci. Należy również pamiętać, aby nie używać żadnych innych produktów chemicznych po manicure hybrydowym, ponieważ mogą one spowodować uszkodzenie skóry.

Jak usunąć hybrydę z paznokci?

Lakier hybrydowy nie usuwa się za pomocą powszechnego zmywacza do paznokci. W celu ochrony paznokci i skórki stosuje się specjalny środek. Aby usunąć hybrydę z paznokci, zaleca się wizytę w salonie kosmetycznym. Specjalistki wykorzystują silne działanie acetonu, który jest jedną z najskuteczniejszych metod.

Ograniczenia

Manicure hybrydowe prezentuje się schludnie i jest bardzo trwały, to fakt, ale ma pewne ograniczenia, które należy mieć na uwadze. Niektórzy ludzie myślą, że manicure hybrydowy może sprawić, że ich paznokcie będą szybciej rosły, co jest całkowicie błędne. Hybryda nie ma wpływu na tempo wzrostu paznokcia, dlatego, jeśli zależy Ci na określonej długości, stosuj odpowiednie odżywki, a także uzupełnij swoją dietę w produkty zawierające witaminy z grupy A, B, E i biotynę.

Czy manicure hybrydowy można wykonać w domu? Oczywiście, że tak, jeśli masz odpowiedni zestaw do nakładania hybryd, wyposażony w lampę, bazę, top, cleaner itd. Jeśli brakuje Ci poszczególnych przyborów lub nie masz pojęcia, jak samodzielnie zrobić manicure hybrydowy, to koniecznie udaj się do salonu kosmetycznego.Źródła:
 https://www.coriocs.pl/ - Centrum szkoleniowe
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:  
fb icon tweeter icon